Organizator:

Aktualności

18-05-24 Stand-Up w sobotę na GRILL SHOW

W sobotę 25 maja, na Grill Show przygotowaliśmy dla Was kolejną atrakcję - Stand Up, z autorskim programem wystąpi Krzysztof Jahns!

Zobacz więcej

17-05-24 Browar Koreb na Grill Show: Tradycyjnie warzone piwa

Z radością ogłaszamy, że do naszego wydarzenia dołącza Browar Koreb! To wyjątkowa okazja, aby cieszyć się smakowitymi piwami podczas grillowania i zakupić ulubione trunki do domu.

Zobacz więcej

08-05-24 Browar Sady na Grill Show

Nietuzinkowe smaki, mnogość gatunków, oryginalne etykiety - to tylko parę cech, którymi można określić podpoznański browar Sady.

Zobacz więcej

08-03-24 Weź udział w pierwszej edycji GRILL SHOW!

Nie ma co ukrywać - Polacy kochają grillować. Grillowanie jest nieodłącznym elementem polskiej kultury kulinarnej. Dlatego wzięcie udziału w Grill Show, to szansa na zareklamowanie się przed tysiącami potencjalnych klientów.

Zobacz więcej

07-03-24 Najważniejsze informacje

Wybierasz się na Grill Show? Tutaj znajdziesz informacje, dzięki którym nic Cię nie ominie!

Zobacz więcej

28-03-24 Radosnych Świąt Wielkanocnych 2024

Świąteczne życzenia od Grupy MTP.

Zobacz więcej

25-10-21 Impact’21 w Poznaniu

Dwa dni dyskusji o najważniejszych wyzwaniach współczesności, inspirujące spotkania i niebanalni mówcy – w środę w Poznaniu rozpoczyna się Impact’21. Po raz pierwszy gościć będzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej

17-11-20 #RazemDlaMedyków

Rekordową liczbę 30 000 posiłków dla walczących z epidemią koronawirusa medyków ufundowały firmy biorące udział w świątecznej akcji Grupy MTP. Na tym jednak nie koniec, swoją cegiełkę wsparcia dla służb medycznych może przekazać każdy!

Zobacz więcej

07-09-20 Wróciliśmy do gry – za nami Targi HOBBY, Animal Fest i wystawa Dinozaurów 3D

W sobotę i niedzielę (5-6 września 2020) roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich otworzyliśmy jesienno-zimową serię wydarzeń, które będą się odbywać w sercu Poznania. Za nami weekend pełen pasji w trybie OFFLINE i miłości do zwierząt. Zapraszamy na podsumowanie dwóch dni z HOBBY, Animal Fest...

Zobacz więcej

24-08-20 Wozy strażackie opanowały Międzynarodowe Targi Poznańskie

Blisko 90 wozów strażackich, kontrolowane gaszenie pożarów, kursy pierwszej pomocy dla każdego – to tylko część atrakcji, które towarzyszyły III Ogólnopolskiemu Zlotowi Czerwonych Samochodów. Za nami kolejny weekend pełen wrażeń na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej

03-07-20 Poznań Moto Fest – setki samochodów i wiele emocji

Motoryzacja powróciła na Międzynarodowe Targi Poznańskie w świetnym stylu. Ostatni weekend czerwca upłynął pod znakiem pięknej pogody i znakomitych samochodów.

Zobacz więcej

01-06-20 Lider Biznesu - nowy numer już jest!

Wydanie 4/2020 już dostępne online. Zapraszamy do lektury!

Zobacz więcej

30-05-20 Targi wracają do gry!

Targi, kongresy i eventy ruszają od 6 czerwca! Dziś ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów dopuszczające organizację wydarzeń pod warunkiem, że w miejscu odbywania się imprezy będzie znajdowała się nie więcej niż 1 osoba na 4m2 powierzchni.

Zobacz więcej

19-05-20 Firmy wyłudzające dane i opłaty za wpisy do niewiarygodnych katalogów targowych znów aktywne !

Z niepokojem obserwujemy, że w przededniu ponownego otwarcia targów po epidemii COVID-19 wznowiły działania firmy wyłudzające wpłaty od wystawców.

Zobacz więcej