Organizator:

Artur Kupczyk - koordynator kulinarny Grill Show

Podziel się

Grill Show będzie wydarzeniem stworzonym przez profesjonalistów, również tych kulinarnych. Na ich czele stanie Artur Kupczyk vel Ogniomistrz Art. Prawdziwy mistrz w sztuce grillowania, prowadzi restaurację i kulinarną akademię.

Stworzona przez niego marka Ogniomistrz Art ma na celu promocję gotowania outdoorowego. Jego pasja do grillowania oraz nieustająca chęć doskonalenia umiejętności sprawiają, że jest on niekwestionowanym autorytetem w branży. Podczas Grill Show Artur Kupczyk nie tylko będzie koordynował działania kulinarno-grillowe, ale także poprowadzi, wraz z innymi profesjonalistami, warsztaty Masterclass dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami z uczestnikami. Wraz z partnerami, Szefami Kuchni i ekspertami w dziedzinie grillowania, zostanie jurorem w ramach konkursu, podczas którego wyłoniony zostanie autor najpiękniejszych i, co najważniejsze, najsmaczniejszych dań z grilla. Jego obecność zapewni nie tylko profesjonalne podejście, ale także niepowtarzalną atmosferę.

Artur po pracy, jak przystało na artystę, tworzy muzykę, jak mówi lubi być zajęty i podejmować nowe wyzwania. Jego twórczy multitasking przyniesie sporo pozytywnej energii. Dla miłośników grillowania, pasjonatów gotowania outdoorowego oraz wszystkich, którzy cenią sobie dobrą zabawę i wyśmienite jedzenie, udział Artura Kupczyka na Grill Show 2024 będzie niezapomnianym przeżyciem.

Do zobaczenia!