Organizator:

Gdzie się odbędzie GRILL SHOW?

Podziel się

W ostatni weekend maja, plac Powszechnej Wystawy Krajowej na MTP zamieni się w stolicę GRILLOWANIA!

Już niebawem miłośnicy grillowania oraz kulinarnych doznań będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń plenerowych – Grill Show! Pierwsza edycja imprezy odbędzie się na terenie Placu PeWuKa, stanowiącego część Międzynarodowych Targów Poznańskich. To tu zimą odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy, który pokochali nie tylko poznaniacy.

Plac PeWuKa to doskonałe miejsce do organizacji imprez plenerowych, więc jest idealną lokalizacją dla Grill Show. Jego przestronność oraz dogodne położenie sprawiają, że wszyscy uczestnicy będą mogli swobodnie korzystać z atrakcji, smakować pyszne potrawy oraz delektować się atmosferą tego wyjątkowego wydarzenia.

Teren MTP jest doskonale znany zarówno mieszkańcom Poznania, jak i gościom z całego kraju. Dzięki świetnej komunikacji oraz dogodnym połączeniom transportowym, dotarcie na Grill Show będzie proste i wygodne dla wszystkich uczestników. Jeżeli wybierasz się do nas samochodem, nie musisz obawiać się o miejsca parkingowe. Dzięki nowemu parkingowi podziemnemu na terenie MTP, zaparkujesz dosłownie pod miejscem gdzie odbywa się wydarzenie! 

Grill Show będzie doskonałą okazją do spróbowania najróżniejszych grillowanych smaków, uczestnictwa w licznych pokazach kulinarnych, warsztatach oraz konkursach. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie i spędzi niezapomniany czas w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

Nie czekaj więc dłużej – zaznacz sobie datę w kalendarzu i przygotuj się na niezapomnianą kulinarną podróż na Grill Show. Widzimy się na Placu PeWuKa na Międzynarodowych Targach Poznańskich! O biletach poinformujemy już wkrótce. To wydarzenie na długo pozostanie w Waszej pamięci i dostarczy niezapomnianych wrażeń smakowych oraz kulinarnych inspiracji!