Organizator:

Grillowaliśmy po mistrzowsku - Napoleon® współorganizatorem GRILL SHOW!

Podziel się

Czy możesz sobie wyobrazić wyśmienitsze grillowanie, niż to na najlepszym sprzęcie w branży? My też nie! Dlatego z dumą ogłaszamy, że firma Napoleon dołączyła do nas jako współorganizator Grill Show!

Napoleon Grille Polska – wyłączny przedstawiciel grilli i akcesoriów grillowych marki Napoleon® w Polsce. Kanadyjski Napoleon® to ceniona na całym świecie marka nowoczesnego i wyjątkowo stylowego sprzętu do grillowania. Autorskie rozwiązania, jak: palniki na podczerwień SIZZLE ZONE™, faliste ruszty WAVE™, system zapłonu JETFIRE™ oraz inne oferują możliwości godne prawdziwego Grill Mastera.

Nieodłącznym elementem filozofii Napoleon® jest zwiększenie możliwości nie tylko produktów, ale przede wszystkim – grillowiczów! Śniadanie, obiad lub deser z grilla – taka codzienność z Napoleon® jest możliwa! Produkty Napoleon® wyróżniają się zaawansowanymi funkcjami grillowania, wydajnością i mistrzowską konstrukcją.

Podczas Grill Show firma zaprezentowała swoje najlepsze modele grilli. Była to doskonała okazja, by zobaczyć je w akcji, dowiedzieć się więcej o ich funkcjach i korzyściach oraz porozmawiać z ekspertami z firmy Napoleon® na temat najlepszych praktyk grillowania.